Shopping Cart

Shopping Cart

view cart

HAKKIMIZDA

Lazzer Metal

Sanayicinin dostu, Üretimde değişmeyen kalite, Metal dünyasında güvence ve Kaliteli üretim için Metal sektöründeki çözüm ortağınız, LENOX ile sürekli kalite …

2003 yılında kurulan ve kısa süre içerisinde hizmet verdiği sektörlerde yakından tanınan Lazzer Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Türkiye metal piyasasına hizmet vermek ve çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Bir dünya markası olan Amerikan Lenox Bi-Metal & Elmas (carbide) uçlu şerit ve lama testere ağızları, kesme sıvıları ve sistemlerinin Türkiye distribütörü olarak sanayicimize hizmet sunmaktan onur duymaktayız.

Lenox (www.lenoxsaw.com) kesilecek malzemeye göre; mevcut geniş Bi-Metal ve Elmas (carbide) Uçlu Şerit ve Lama Testere satışına ek olarak, ücretsiz teknik servis ve kesim eğitim seminerleri de vermektedir. Lazzer Metal; müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler sunmanın yanında kesim maliyetlerini asgariye indirerek, kesim performansını yükseltmeyi de amaçlamaktadır.

Kurulduğumuz günden beri bizlerle çalışan ve bu ticari işbirliğini halen devam ettiren tüm sanayicilerimiz, bizler için müşteri memnuniyet anlayışımıza en güzel gösterge olmaktadırlar.

Lenox kalitesiyle siz de tanışın, üstün kalite, fiyat avantajları, teknik servis ve bilgi desteği ile keyifli üretimin farkını hissedin.

Nice güzel işbirlikleri dileğiyle.

İLETİŞİM